info@twicz.cz info@twicz.cz

Výkup zlata a stříbra

Úvodní stránka Výkup drahých kovů

Naše společnost se věnuje jak prodeji, tak výkupu drahých kovů -  zlata, stříbra, platiny. V případě podeje prodáváme pouze investiční kovy v nejvyšší ryzosti 999,9/1000g. Zlaté, stříbrné a platinové slitky, cihly a investiční mince označené puncem ryzosti a doložené certifikáty pravosti. 

Výkup investičního zlata, stříbra a platiny

V případě investičních kovů, je likvidita velmi rychlou záležitostí, především, pokud se jedná o investiční kovy, zakoupené u naší společnosti. Slitky musí být dodané v neporušených obalech spolu s certifikáty, v gramáži od 1g do 250g. V případě větších gramáží, jsou všechny vykupované kovy, ověřené na puncovním úřadě a teprve poté, dochází k jeho výkupu. Přesto jednáme velmi rychle a snažíme se být pro naše klienty flexibilním partnerem.

Výkup zlomkového zlata a šperků

Vykupujeme zlomkové zlato a šperky, v jakékoli kvalitě. Zákazník donese zlato s cílem výkupu a to je následně odeslané na puncovní úřad. Po přesném určení poměrů ryzosti zlata je vyplacena cena za výkup. Doba pro výkup, může být oproti jiným obchodníkům delší, ale výkupní cena zlata je výrazně vyšší. Výkupní ceny drahých kovů se řídí cenou burzy. Aktuální ceny najdete v tabulce. 

Jaké tipy zlata vykupujeme?

- zlaté šperky, mohou být i poškozené

- přetrhané řetízky, nekompletní náušnice, rozbité přívěsky a další...

- prasklé, nebo jinak poškozené prstýnky

- dentální zlato

- investiční slitky od všech výrobců

- zlaté mince, nebo medaile

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO PLATINY zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do platiny vhodná. Jak by měla investiční platina vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PLATINY

Investice do platiny je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Platina sice není osvobozena od DPH jako zlato, ale její cena se nyní nachází na svem minimu. Nárůst ceny v čase je tedy logickým a přirozeným vývojem. Díky tomu, se vám investice vložené do platiny mohou několikanásobně vrátit zpět. Platina patří k nejvzácnějším kovům - je vzácnější i než zlato, a je nesmírně pevná a odolná. Investice do platiny se vyplatí a neměla by ve vašem portfoliu chybět. 

Zjistit více