info@twicz.cz info@twicz.cz

Spoření do platiny, stříbra a zlata

Úvodní stránka Spoření do platiny

Spoření do platiny, je velmi dobrou náhradou, za jiné, běžné spořící účty, nebo jako výborný doplněk ke stavebnímu, či důchodovému spoření. 

Jak spořit do platiny? 

Jak spoření do platiny probíhá? Velmi jednoduše, před zahájením spoření si nastavíte cílovou částku, do které budete spořit. U nás si můžete zvolit od 150 – 500 tisíc cílové částky. Měsíční výši úložky může začínat od 600 Kč měsíčně. Výše měsíční splátky přímo ovlivní, jak rychle dospoříte vybraný platinový slitek, do kterého jste se na začátku rozhodli spořit.

U nás spoříte do fyzické platiny, takže jakmile dospoříte první slitek, okamžitě vám jej předáme. Díky tomu, máte své naspořené peníze ve svém vlastnictví a pod kontrolou. Pokud se nyní rozhodnete spořit do uncových slitků (aktuální cena slitku zde), a rádi byste si každý rok vyzvedli jeden platinový slitek, bude vaše měsíční částka 3 000 Kč. Při poloviční částce, to bude jeden platinový slitek každé dva roky. 

Můžu spořit do platiny i rychleji než jsem plánoval? 

I to je možné. Spoření do platiny je velmi flexibilní produkt. V případě, že našetříte nečekaně více peněz, nebo obdržíte jinou nečekanou hotovost a chcete ji vložit do vašeho platinového spoření, můžete provést bezplatnou mimořádnou splátku a tím se přiblížit k dospořené cílové částce na aktuální platinový slitek.

Druhou možností je, že sledujete aktuální ceny platiny, nebo naše zprávy, v nichž naše klienty informujeme o výhodných cenách a možnostech navýšení pravidelných vkladů, nebo jednorázových splátek. Poskytuje vám to flexibilní práci se vaším platinovým spořením a možnost nakupovat platinu v rámci spoření za nejlepší ceny. 

Čím se řídí cena platiny v momentě nákupu?

Platinu na váš spořící účet nakupujeme v momentě, kdy dorazí vaše platba na účet. V tuto chvíli se platina fixuje za aktuální cenu platiny na burze a tato částka  je v platině připsána na váš spořící účet. Ke svému účtu a jeho stavu máte online přístup 24 hodin. 

Proč je spoření do platiny tak výhodné?

Platina je spolehlivým uchovatelem vložených investic. Její hodnota v čase se nemění, naopak postupně roste. Díky tomu, je platina nejlepším produktem pro dlouhodobé spoření. Díky tomu ochráníte naspořenou částku před inflací, měnovou reformou, nebo jinými negativními vlivy, které se promítají do hodnoty koruny, ať už vlivem politiky státu, nebo stavem ekonomiky. 

Jak začít spořit do platiny? 

Máte zájem začít spořit do platiny, nebo jen potřebujete produkt více představit? Stačí vyplnit kontaktní formulář v pravém horním rohu obrazovky a ozve se vám konzultant, který s vámi vše potřebné projde a odpoví na všechny vaše otázky.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vše podrobně vysvětlíme a doplníme. 

Mohlo by vás také zajímat: 

  • Spoření do zlata 
  • Spoření do stříbra
  • Spoření do investičních mincí 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO PLATINY zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do platiny vhodná. Jak by měla investiční platina vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PLATINY

Investice do platiny je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Platina sice není osvobozena od DPH jako zlato, ale její cena se nyní nachází na svem minimu. Nárůst ceny v čase je tedy logickým a přirozeným vývojem. Díky tomu, se vám investice vložené do platiny mohou několikanásobně vrátit zpět. Platina patří k nejvzácnějším kovům - je vzácnější i než zlato, a je nesmírně pevná a odolná. Investice do platiny se vyplatí a neměla by ve vašem portfoliu chybět. 

Zjistit více